5 grudnia 2015

Informacje według R, czyli Czcza Gadanina vel Stek BzdurWitajcie Kochani!


Nie, to nie epizod, ani nawet nie szocik. R zwyczajnie ma kilka spraw, o których chce poinformować, dlatego, żeby nie przedłużać, przejdźmy do meritum.
Primo: Sami zapewne widzicie, że sypie mi się szablon… No cóż, tak to jest, jak się chce dodać Obserwatorów,  a wyskakuje jakiś błąd, usuwa się wszystko, wkleja ponownie i otrzymuje takie coś… Pewnie niektórzy z Was znają ten ból… Zatem niedługo spodziewajcie się całkiem nowego szabloniku, który wykonam, oczywiście, sama :). Polecam zainstalować sobie czcionki ChopinScript i Old English Text MT, gdyż to właśnie ich najczęściej będę używała w tworzonych szablonach, a na komputerach, które ich nie mają, szablon wyświetla się niepoprawnie. Sprawdziłam!

Secundo: Widzę, że sporo osób wzięło się za głosowanie w ankiecie, za co bardzo serdecznie dziękuję! Jesteście nieocenieni :D. Zachęcam tych, którzy jeszcze nie oddali głosów, by to zrobili. Im Was więcej, tym lepiej! A mordka R się cieszy, gdy przybywa kolejny głos :D.

Terzo: Jeśli idzie o dedyki, niektórzy mogą się czuć pominięci, bo skomentowali jakąś notkę jako pierwsi, ale nie dostali kolejnej jako prezent. No cóż, dedykacje niezmienne są jeśli idzie o każdy kolejny Epizod.  Co do szotów, one zawsze będą dedykowane osobom zamawiającym, a nie tym, które jako pierwsze skomentowały poprzednią jednopartówkę. Inaczej ma się rzecz, gdy szoty dzielą się na części. Wtedy mogę coś pokombinować, ale sami zobaczycie jak to wygląda w praniu, gdyż niebawem dodam coś, co nie jest kolejnym epizodem :D.

Quatro: Utworzyłam fanpage na Fejsie. Serdecznie zapraszam do lajkowania, gdyż wolę tam zamieszczać wszelkiego rodzaju informacje, aniżeli wstawiać kolejny post, jak to robię teraz. Co prawda na wspomnianym portalu, nie mogę manipulować czcionką, ale to chyba najmniejszy problem :D. A tutaj link: Klik

Quinto: Przypominam o zabawie-warunku, który będzie restrykcyjnie (ta! jasne) sprawdzany. Dla osób, które nie czytają wiadomości pod postami, przypominam: Epizod 4 pojawi się planowo, jeśli pod trzecim swoje zdanie wyrazi co najmniej dziesięć osób. Bardzo zależy mi na tym, żebyście publikowali swoje opinie. Owszem, te negatywne także :D. Wiecie, w ten sposób zafundujecie mi twarde lądowanie na ziemię, bo jak na razie, dzięki Waszym pochlebnym komentarzom, unoszę się wysoko, hen, hen! A to niezdrowo :D.

Sesto: Dla zainteresowanych zamawianiem One-Shotów, zmieniłam zasadę numer trzy. Poprzednia brzmiała: „Gdy jakiś One–Shot zostanie napisany, usuwam komentarz z prośbą, by było łatwiej i obyło się bez powtórzeń w zakresie zamówień”. Postać obecnej wygląda tak: „Gdy jakiś One-Shot zostanie w całości opublikowany, pod danym zamówieniem dodaję komentarz „zrealizowane”, gdyż postanowiłam ich nie usuwać. Wszystkie Wasze zlecenia są tak rewelacyjne, że aż nie mam serca się ich pozbywać. A poza tym każdy będzie mógł przeczytać jak oryginalnie wyglądał buking :). Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. A nawet jeśli, nic z tym nie zrobię, wybaczcie”.

Settimo: No i wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek :D. Obyście otrzymali wymarzone prezenty, wszystkie słodkości szły Paniom w cycki, a Panom w kaloryfery, no i żeby nikt z Was nie otrzymał rózgi, bo przecież wszyscy jesteście Aniołkami :D.


Zapewne jeszcze o czymś zapomniałam, ale mówi się trudno i żyje się dalej :D.
                                                                     

Do następnego!

Wasza R.Post do znalezienia w zakładce Archiwum

4 komentarze:

 1. Widzę, że szalejesz z szablonami :D ja swój chyba też zmienię... nie wiem czemu, ale mnie wnerwiać zaczyna. Ale to dopiero na feriach.
  Tak taaak te twoje gadanie mi się nie znudzi nigdy :D
  Czekam cierpliwie na rozdział ;p
  Bay i również życzę miłych mikołajek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh, no wiesz, jak zmieniać to hurtowo :D. Niedługo wezmę się za przerabianie szablonu na drugim blogu o FT :). W każdym razie czekam na zmiany u Ciebie i dziękuję za taki miły komentarz :D.

   Ściskam mocno :*.

   Usuń
 2. Oj znam ból chrzaniących się szablonów... Przez chyba pół roku próbowałam swój ogarnąć, a jak już myślałam, że jest spoko, to nagle JEB! Przy najnowszej notce wszystko się (za przeproszeniem) pierdoli... Ale muszę przyznać, że twój szablon wygląda świetnie! Jestem pełna podziwu twoich zdolności :) Życzę ci powodzenia i mnóstwo cierpliwości przy ogarnianiu go.
  Ślę całusy i hektolitry weny
  JN <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz! To dawaj highfive! W każdym razie dziękuję i bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Ja także jestem z niego zadowolona i jak na razie ogarnięty jest praktycznie w całości. Jeszcze Anayę pomęczę, jak zmienić czcionkę w nickach komentujących :D. I będzie wsio :D. Za całusy i wenę bardzo, ale to bardzo dziękuję! Przyjmuję je z radością i wysyłam także do Ciebie :*.

   Ściskam mocno,

   Twoja R ♥.

   Usuń

Nie wstydź się – skrobnij komentarz!
Będzie lepszy, niż nowy elementarz!
Ja Ciebie zapamiętam
i dedyka Ci dam,
jeśli będziesz pierwszy
pośród wszystkich wierszy!